Vážení zákazníci, aktuálne dodacie lehoty sú 2 - 4 pracovné dni.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Je tomu ťažké uveriť, ale stať sa to môže. Nevyhovujú Vám výrobky zakúpené v našom e-shope? Máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a bez udania dôvodu môžete zakúpený tovar do 14 dní od dátumu jeho prevzatia vrátiť.

Nevzťahuje sa na personalizované svadobné poháre, výrobky s venovaním a úpravou podľa prianí zákazníka.

Objednávku svadobných pohárov je možné stornovať do jednej hodiny od jej prijatia emailom. Po hodine svadobné poháre putujú do výroby a vyrobené personalizované výrobky upravené podľa prianí kupujúceho, je kupujúci povinný riadne prevzať a zaplatiť.

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní od porevzatia bez udania dôvodu podľa ustanovaniaí § 1829 odst. 1 NOZ sa vzťahuje na spotrebiteľov (neplatí pre zákazníkov nakupujúcich na na IČO). Lehota 14 kalendárnych dní začína plynúť následujúcim kalendárnym dňom po prevzatí tovaru spotrebiteľom.

Postup pri vrátení je následujúci:

  1. Vytlačte, vyplňte a podpíšte formulár Formulár na odstúpenie od zmluvy. Údaje potrebné k vyplneniu nájdete na faktúre.

  2. Výrobky v nepoškodenom originálom balení starostlivo zabaľte. Najlepšie tak, ako Vám boli doručené. Do balíka pribaľte podpísaný formulár pre odstúpenie od zmluvy a kópiu faktúry.
  3. Balík pošlite na adresu: (neposielajte na dobierku, nebude prevzaté):

          RPG Glass, s.r.o.
          Korunní 2569/108
          101 00 Praha 10

Po obdržaní tovaru s formulárom na odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy, Vám čo najskôr, najneskôr však do 14 dní pošleme na Váš bankový účet všetky platby spojené s objednávkou, vrátane nákladov na dopravu, v prípade, že vraciate celú objednávku.

Náklady spojené s vrátením tovaru, sú na strane kupujúceho.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie