Vážení zákazníci, aktuálne dodacie lehoty sú 4-5 pracovných dní.

Vrátenie tovaru a reklamácie

Je tomu ťažké uveriť, ale stať sa to môže. Nevyhovujú Vám výrobky zakúpené v našom e-shope? Máte právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy a bez udania dôvodu môžete zakúpený tovar do 14 dní od dátumu jeho prevzatia vrátiť.

Nevzťahuje sa na personalizované svadobné poháre, výrobky s venovaním a úpravou podľa prianí zákazníka.

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní od porevzatia bez udania dôvodu podľa ustanovaniaí § 1829 odst. 1 NOZ sa vzťahuje na spotrebiteľov (neplatí pre zákazníkov nakupujúcich na na IČO). Lehota 14 kalendárnych dní začína plynúť následujúcim kalendárnym dňom po prevzatí tovaru spotrebiteľom.

Postup pri vrátení je následujúci:

  1. Vytlačte, vyplňte a podpíšte formulár Formulár na odstúpenie od zmluvy. Údaje potrebné k vyplneniu nájdete na faktúre.

  2. Výrobky v nepoškodenom originálom balení starostlivo zabaľte. Najlepšie tak, ako Vám boli doručené. Do balíka pribaľte podpísaný formulár pre odstúpenie od zmluvy a kópiu faktúry.
  3. Balík pošlite na adresu: (neposielajte na dobierku, nebude prevzaté):

          RPG Glass, s.r.o.
          Korunní 2569/108
          101 00 Praha 10

Po obdržaní tovaru s formulárom na odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy, Vám čo najskôr, najneskôr však do 14 dní pošleme na Váš bankový účet všetky platby spojené s objednávkou, vrátane nákladov na dopravu, v prípade, že vraciate celú objednávku.

Náklady spojené s vrátením tovaru, sú na strane kupujúceho.