Vážení zákazníci, aktuálne dodacie lehoty sú 2 - 4 pracovné dni.

Doprava a platba

Celý náš sortiment sa vyrába u nás, máme ho reálne na sklade, a to nám umožňuje zásielky veľmi rýchlo expedovať. Balíky obvykle dostanete do dvoch pracovných dní od objednania.

Pri objednaní personalizovaných výrobkov ako sú svadobné poháre s menami a dátumom svadby, výročné čaše a darčeky zo skla s vlastným venovaním, sú tieto krištáľové výrobky u nás vyrobené a zasielané štandardne následujúci pracovný deň po prijatí objednávky. Balíky obvykle dostanete do dvoch až štyroch praconých dní po objednaní. 

Možnosti platby:

Prevodom

Zadarmo na náš účet vo FIO banke:

  • SK23 8330 0000 0023 0184 1398
Dobierka

1 Euro

Online platba kartou

Zadarmo

 

Možnosti dopravy:

Slovenská pošta


slovenská pošta

Slovenská pošta Vám doručí balík

  • na Vašu adresu

O priebehu budete informovaní e-mailom a sms. Doba doručenia je 1-2 pracovné dni. Cena: 4 Eur

  • na poštu

Slovenská pošta doručí balík na Vami zvolenú poštu, kde bude pripravený pre osobné vyzdvihnutie. O priebehu budete informovaní e-mailom a sms. Doba doručenia je 1-2 pracovné dni. Pozor, pokiaľ si zásielku nevyzdvihnete do 7 kalendárnych dní, je automaticky zasielaná naspäť. Cena: 3 Eur

 

Zásielkovňa Z-point

Zasielkovna logo

Zásielky bežne doručujeme do druhého dňa. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť a zaberie to len pár sekúnd. Zásielkovňa prevádzkuje najviac výdajných miest na Slovensku.

Cena: 3 Eur

Najvýhodnejšie doručenie na adresu

Doručenie kuriérom

Vyberieme najlepšieho, najrýchlejšieho a najspoľahlivejšieho dopravcu vo Vašom regióne. Pohodlné doručenie objednaného tovaru do ruky a to už nasledujúci pracovný deň po odoslaní.

Cena: 5 Eur

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V prípade neprevzatia alebo nevyzdvihnutia si objednaného personalizovaného tovaru, si predávajúci môže nárokovať úhradu objednávky plus náklady na spätné doručenie tovaru.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie