Vážení zákazníci, aktuálne dodacie lehoty sú 2 - 3 pracovné dni. Predpokladaný dátum odoslania Vašej objednávky je 11. 7. 2024.

Doprava a platba

Celý náš sortiment sa vyrába u nás, máme ho reálne na sklade, a to nám umožňuje zásielky veľmi rýchlo expedovať. Balíky obvykle dostanete do dvoch pracovných dní od objednania.

Pri objednaní personalizovaných výrobkov ako sú svadobné poháre s menami a dátumom svadby, výročné čaše a darčeky zo skla s vlastným venovaním, sú tieto krištáľové výrobky u nás vyrobené a zasielané štandardne následujúci pracovný deň po prijatí objednávky. Balíky obvykle dostanete do dvoch až štyroch praconých dní po objednaní. 

Možnosti platby:

Prevodom

Zadarmo na náš účet vo FIO banke:

  • SK23 8330 0000 0023 0184 1398
Dobierka

1 Euro

Online platba kartou

Zadarmo

 

Možnosti dopravy:

Slovenská pošta


slovenská pošta

Slovenská pošta Vám doručí balík

  • na Vašu adresu

O priebehu budete informovaní e-mailom a sms. Doba doručenia je 1-2 pracovné dni. Cena: 4 Eur

  • na poštu

Slovenská pošta doručí balík na Vami zvolenú poštu, kde bude pripravený pre osobné vyzdvihnutie. O priebehu budete informovaní e-mailom a sms. Doba doručenia je 1-2 pracovné dni. Pozor, pokiaľ si zásielku nevyzdvihnete do 7 kalendárnych dní, je automaticky zasielaná naspäť. Cena: 3 Eur

 

Zásielkovňa Z-point

Zasielkovna logo

Zásielky bežne doručujeme do druhého dňa. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť a zaberie to len pár sekúnd. Zásielkovňa prevádzkuje najviac výdajných miest na Slovensku.

Cena: 3 Eur

Najvýhodnejšie doručenie na adresu

Doručenie kuriérom

Vyberieme najlepšieho, najrýchlejšieho a najspoľahlivejšieho dopravcu vo Vašom regióne. Pohodlné doručenie objednaného tovaru do ruky a to už nasledujúci pracovný deň po odoslaní.

Cena: 5 Eur

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V prípade neprevzatia alebo nevyzdvihnutia si objednaného personalizovaného tovaru, si predávajúci môže nárokovať úhradu objednávky plus náklady na spätné doručenie tovaru.